Hakkımızda

2003 yılında kurulan Miray Biomedikal en iyiyi sunma prensibinden hareketle; bilimin ve teknolojinin tüm imkanlarıyla klinik deneyleri gerçekleştirilmiş ve yararlılığı ispatlanmış, günümüz bireylerinin gereksinimlerine uygun takviye edici gıda ürünlerini ülkemize getirerek hekimlerimizin ve sağlık sektörü'nün hizmetine sunmuştur. Temsilciliğini yaptığımız ürünler Amerika Birleşik Devletleri ve Avrupa'da sağlık profesyonellerince tercih edilen ve aranan ürünlerdir.

 

Bünyemizdeki markalar hipoalerjenik formülasyonlara sahip ve en hassas bireylerde dahil olmak üzere optimum faydayı sağlayacak nutrasötik kategorisindeki ürünleri içermektedir.

HAMMADDE KALİTESİ

Endüstrinin önde gelen üreticilerinden temin edilmiş olan en değerli hammaddeler kullanılarak üretilmiş ürünleri sağlık profesyonellerimiz ve tüketicilerimizin kullanımına sunmaktayız.

YÜKSEK BİYOYARARLANIM

Ürünlerimizden optimum verim sağlanabilmesi için, içeriklerimizde biyoyararlanımı en yüksek formlar kullanılmıştır.

SAFLIK

Hekimlerimize ve tüketicilerimize sunmuş olduğumuz ürünler tamamiyle hipoalerjeniktir. Yaygın bir şekilde yardımcı bileşen olarak kullanılan; renkelndirici, tatlandırıcı, gluten gibi alerjenleri içermeyen ürünler sunmaktayız.